Październik 24 2018 00:42:47
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Historia parafii
Duszpasterze
Kancelaria Parafialna
Ogłoszenia parafialne
Ministranci
Kontakt
Galeria
Patroni parafii
Szukaj
Wyszukiwarka osób pochowanych
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ogłoszenia parafialne
XXIX Niedziela Zwykła, 21 października 2018 r.

DUSZPASTERSTWO PARAFII W LUBRAŃCU
INFORMUJE, ŻE 1 LISTOPADA MSZA ŚWIĘTA
NA CMENTARZU O GODZ. 12.00
PO MSZY ŚW. PROCESJA Z MODLITWAMI ZA ZMARŁYCH

Przyjmujemy imiona zmarłych na WYPOMINKI ROCZNE, czytane w każdą niedzielę przez cały rok;
JEDNORAZOWE, czytane na Cmentarzu w dniu 1 listopada;
OKTAWALNE, czytane podczas nabożeństwa rózańcowego w kościele w dniach 1-8 listopada
3. W październiku modlimy sie na RÓŻAŃCU.
Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych, czy to w kościele podczas nabożeństw, czy to w domach rodzinnych.
Różaniec codziennie w kościele o godz. 17.30, a niedzielę przed mszą św. o godz. 15.30. Różaniec z rozważaniami prowadzonymi przez dzieci w poniedziałki i czwartki. Młodzież będzie prowadzić rozważania we wtorki i piątki.
Rozpoczął się nowy rok akademicki. Polecamy studentów i wykładowców szkół wyższych opiece Pana Jezusa, naszego jedynego boskiego Nauczyciela. Modlimy się, aby rozwojowi intelektualnemu młodego człowieka zawsze towarzyszył jego rozwój duchowy.
4. W pierwszy czwartek miesiąca przypada dzień imienin papieża Franciszka. Będziemy modlić się do Jezusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o obfite łaski dla niego. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 17.00, adorację poprowadzą członkowie Koła Żywego Różańca, o godz. 17.30 różaniec i msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
5. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej miłosiernemu Sercu Jezusa za grzechy całego świata.
Spowiedź od godz. 17.00. Komunia dla dzieci i osób odprawiających I Piątki o godz. 17.30, a potem różaniec. W tym dniu ks. proboszcz uda się do swoich chorych z posługa sakramentalną.
6. W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi. W tym dniu rano księża wikariusze udadzą się do swoich chorych. O godz. 15.00 w salce parafialnej członkowie Koła Żywego Różańca będą mieli swoje święto z okazji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej.
Najpierw krótka modlitwa i Agapa, o godz. 17.30 Różaniec i msza św. w intencji wszystkich osób modlących się na różańcu. W tym dniu szczególnie będziemy polecać osoby starsze i chore.
Ostatnie artykuły
Polichromia Lubranie...
SEKTOR C cd., SEKTOR...
SEKTOR C. Spis grobó...
SEKTOR B cd. Spis gr...
SEKTOR B. Spis grobó...